השראה להרזיה ואורח חיים בריא

השנה התחילה ולקראת ראש השנה והחגים הבאים עלינו לטובה, זה הזמן לעשות חושבים ולמצוא את הסיבה מעוררת ההשראה שלך לשים את התזונה שלך במרכז ולשמור על אורח חיים בריא והשראה להרזיה, ככל שנצליח להתחבר יותר לתמונה מעוררת ההשראה שלנו וליצור תמונה מיטבית שלה בראש, כך יהיה לנו קל יותר להתמיד בהרזיה ולהזכיר לנו את הסיבה שבגללה חשוב לנו לשמור על אורח חיים בריא.

באופן אישי, לי קל יותר להתחבר להשראה לאורח חיים בריא והרזיה כשאני עושה ספורט או כשאני מעבירה סדנאות בישול בריא והרזיה ורואה כל פעם מחדש איך ביחד קל יותר לעשות את השינוי, ההשראה שלי לאורח חיים בריא היא האנרגיות שאני מקבלת כשאני אוכלת נכון ועושה ספורט וכשאני מצליחה להעביר את השינוי הלאה למשפחה, למתאמנות ולמשפחות בסדנאות בישול והרזיה.

הרבה מתאמנות מוצאות את ההשראה שלהן בלהרגיש טוב עם עצמן, להתמלא באנרגיות חיוביות ולהוות מודל ודוגמה אישית עבור הילדים ובני המשפחה.

כשאנחנו מתחילים מעצמינו ומתמקדים בסיבות האישיות שלנו שיוצרות עבורנו את ההשראה להרזיה, קל לנו יותר גם להשפיע על עצמינו ועל הסביבה שלנו.

מוזמנות למצוא את הסיבות מעוררות ההשראה שלכן

רוצות לעשות את זה ביחד, מוזמנות להצטרף לסדנת בישול בריא והרזיה שלי ושל ענבל שתפתח בימי חמישי בוקר אחרי החגים באווירה פסטורלית בהוד השרון

כל הפרטים בקישור הזה

www. baderech-shelach.co.il

SurfSite - בניית אתרים  |  zeART - עיצוב גרפי